Sdělení praktických lékařů

Vážení pacienti

! NEVSTUPUJTE BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY DO PROSTOR ORDINACÍ !

Provoz našich praxí je v současné době limitován nedostatkem ochranných prostředků. Ordinace fungují v nouzovém režimu. Proto jsou čekárny uzamčené. Pro Vaši bezpečnost je nezbytně nutné zabránit kumulaci pacientů v čekárnách!

Pokud je to možné, odložte v zájmu vlastního zdraví návštěvu našich ordinací a kontaktujte nás telefonicky. Toto platí i pro příznaky běžného nachlazení, které je zvládnutelné samoléčbou v domácím prostředí.

Můžeme Vám elektronicky vystavit recept i pracovní neschopnost a tu i elektronicky ukončit. To vše bez vaší přítomnosti. Ta je nutná jen v případě zhoršení stavu, nebo delšího přetrvávání potíží.

V současné době není vzhledem k absolutnímu nedostatku ochranných prostředků možné zajistit fyzické vyšetření pacienta v ordinaci. Toto bude možno obnovit až po zajištění ochranných pomůcek, kdy nezbytně nutná vyšetření budou zajištěna po telefonické konzultaci a následném objednání na přesně stanovený čas.

Neprovádíme do odvolání preventivní prohlídky a žádná jiná plánovaná vyšetření, neprovádíme pracovně-lékařské prohlídky a prohlídky pro posudkovou činnost. (řidičské a zbrojní průkazy, invalidní důchody, příspěvky na péči, lázně, pojistky, bolestné atd.

Osoby, na které se vztahuje karanténa a mají zároveň klinické příznaky, nechť z domova kontaktují přímo hygienickou stanici, tel: 773 768 994 nebo linku 112.

Děkujeme za pochopení

Vaši lékaři:

MUDr. Milan Hrdlička – 544 134 289, MUDr. Hana Ryšavá – 544 134 292, MUDr. Jiřina Petrželková – 544 134 293, MUDr. Jiří Zdražil – 544 134 298, MUDr. Josef Formánek – 544 134 296